Regulamin rejestracji

Regulamin forum:
Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, nieprecyzyjne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, dyskryminujące orientację seksualną, propagujące przemoc, naruszające prywatność, pornograficzne lub inne w jakikolwiek sposób naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do ich publikacji. Zabronione jest również spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy finansowe oraz inne.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właściciela forum sprawdzenie rzetelności wiadomości. Pamiętaj, że nie monitorujemy wpisów na bieżąco, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów, ale niekoniecznie poglądy tego forum, jego zespołu lub właściciela. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia lub moderacji w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli tylko uzna że taka interwencja jest konieczna. Nie jest to proces zautomatyzowany, więc nie możemy skasować lub zmienić wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za treść wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty.
Ponadto wyrażasz zgodę na nienaruszanie praw właściciela forum, jakichkolwiek stron internetowych powiązanych z tym forum oraz jego zespołu. W razie wystąpienia szkód zgadzasz się na ich rekompensatę. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie na żądanie uprawnionych organów, jeżeli w stosunku do Ciebie zostanie wszczęte postępowanie cywilne lub karne mające związek z Twoją aktywnością na naszym forum.

Zalecamy abyś po rejestracji wybrał/a nazwę użytkownika. Nigdy nie udostępniaj hasła do konta, które za chwilę zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, dla bezpieczeństwa oraz zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła podać szczegółowe informacje w profilu. Jesteś odpowiedzialny/a za wprowadzanie czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa uzna za niezgodną z zasadami forum, zostanie usunięta. Usunięcie może być poprzedzone ostrzeżeniem, ale nie musi. Mogą też zostać nałożone odpowiednie sankcje.

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek, jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z Twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w przypadku poważniejszego naruszenia zasad.

Oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, czyli plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.